Fieldbus Foundation HomeFieldbus Foundation HomeAbout Us -
Mission, Organization,
Membership, Map & DirectionsNews Room -
Press Releases, Events, Articles,
Fieldbus Report, NewsletterFoundation Technology -
Technology Overview, Marketplace,
FAQs, Development Resources,
Glossary, Fieldbus ForumsEnd User Resources -
Registered Products, Compliant Hosts,
Related Products, Installations,
Technical References, End User CouncilsEducation -
End User Certified Training, Developer Training,
Seminars, ScholarshipGlobal -
Americas, EMEA, Asia Pacific, Oceania
Contact Us
‘FOUNDATION Fieldbus Live’ Roadshow - Kraków, Polsko – 18.9.12

krakow_pl_18.9.12_presentersscreenkrakow_pl_18.9.12_audiencedemo_rigsDoroczne seminarium organizowane przez Fieldbus Foundation Central and Eastern European Marketing Committee (FFCEEMC) odbyło się tym razem w Krakowie. W dniu 18 września br. w murach eleganckiego Hotelu Park Inn by Radisson, z pięknym widokiem na Wawel, przedstawiciele wiodących producentów systemów i osprzętu sterowniczego zaprezentowali możliwości i korzyści wynikające z wdrożenia nowoczesnej technologii Foundation.

Prezentacja pod hasłem Foundation Fieldbus Live stała się pokazem rozwiązań i możliwości technologii Foundation, skierowanym między innymi do użytkowników końcowych, specjalistów od integracji systemów informatycznych oraz wykonawców i projektantów. Seminarium rozpoczęło się od przedstawienia organizacji FFCEEMC skupiającej wielu wiodących producentów z branży automatyki i omówienia programu Foundation Fieldbus - Infrastruktura automatyzacji na rzecz doskonałości operacyjnej. Dalszą część dnia wypełniły prezentacje przedstawicieli krajowych firm oferujących systemy i osprzęt sterowniczy, takich jak Emerson Process Management, Honeywell, Polyco (przedstawiciel MTL), Pepperl+Fuchs, Turck i Yokogawa.

krakow_pl_18.9.12_ff_demo1krakow_pl_18.9.12_device_demo_presentationGoście mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach poświęconych tworzeniu, konserwacji i modyfikacji segmentów roboczych.. Prezentacje zostały przeprowadzone z zastosowaniem jednostek testowych na systemach hostowych Emerson Process Management i Honeywell oraz urządzeń firm będących członkami organizacji.

Organizatorzy seminarium przekonywali, że Foundation fieldbus jest preferowaną technologią w zakresie automatyzacji procesów technologicznych i w innych zastosowaniach w całej Europie środkowo-wschodniej. Użytkownicy końcowi uzyskują korzyści z technologii Foundation fieldbus dzięki skróceniu czasu rozruchu, zmniejszonym potrzebom konserwacji, powszechnej dostępności zarejestrowanych urządzeń i systemów hostowych oraz zauważalnemu obniżeniu nakładów inwestycyjnych i operacyjnych. Zwracano uwagę na fakt, że rozwiązania Foundation dają możliwość otwartej i skalowalnej integracji, zapewniają spójność procesów oraz funkcje analityki biznesowej w skali całego przedsiębiorstwa.

krakow_pl_18.9.12_demo_rig_epmkrakow_pl_18.9.12_delegate_at_table_topOprócz prezentacji i pokazów odwiedzający mieli okazję omówić zastosowania oraz odpowiednie rozwiązania Foundation z przedstawicielami firm zrzeszonych w organizacji, odwiedzając poszczególne stoiska podczas przerw oraz po zakończeniu seminarium.

 

©2006 Fieldbus Foundation | All Rights Reserved
Design by Terramorph Productions & Enhance Design | Powered by Joomla